Svět nadpřirozena

Nevím jak začít. Blogů jsem už měla nezpočet, ale žádný nebyl o knížkách a ani fantasy. Nejdéle mi to vydrželo 2 roky, takže jsem zvědavá co tady. Knížek mám přečteno opravdu dost, ale nechci sem psát, že jsou to převážně Disneyovky. „Tlusté knížky“ jsem začala číst… na jaře roku 2010? Jop. Všechno začalo Stmíváním. Vím, že hodně z vás četlo převážně Harryho Pottera, ale mě okouzlil spíše tento příběh. Narážela jsem na dost stránek o „Twilight sáze“, tak jsem si řekla, že se musím podívat o čem to je. Obsah Filmu mě zaujal, a tak jsem se na něj mrkla.

Byla jsem filmem okouzlená a dívala jsem se na něj znovu a znovu… Jenže to jsem ještě netušila že s porovnáním knížky je to jen slabý odvar. Více jsem zkoumala prostředí a přišla na knihy. Všechny jsem přečetla jedním dechem a asi tak za půl roku si je všechny koupila. Vykupování knihovny totiž není moc pěkné. 😀 No a teď čtu jen tuto literaturu. Důvodem založení tohoto blogu je, že si nemám o knihách s kým povídat. Tak alespoň doufám že se z toho vypíšu a doporučím vám skvělé výtisky.

Přečetl jsem?Děkuji za přečtení.

Tento příspěvek si přečetli 2 lidé.

  • Miluju stmívání 🙂 Taky jsem to všechno přečetla jedním dechem a filmy jsou vždycky horší než knížky 🙂 Miluju knížky a ráda se vžiju do něčeho takovýho 😉 Určo bych s tebou o nějakých pokecala 🙂 Četla jsi např. Školu noci? NEBO Upíří deníky?

  • mas strasne krasny blog 🙂

  • Naprosto souhlasím.. 🙂 Musím se pustit do 5 a 6 Upířích deníků, ale nějak jsem se k tomu ještě nedostala 😀 🙂

  • K té jsem se jaksi nedostala.. plánuju výlet do knihovny, jen co dočtu rozečtený knížky 🙂 Jinak pokud bys měla zájem (byla bych r áda, kdyby ano) tak si prosím přečti mou povídku o upírech 🙂 Na počítači to mám napsané v kapitolách, ale tady to zkracuji, aby to někdo dočetl, takže si to prosím přečti a napiš koment 🙂 děkuju moc

  • Děkuju moc 🙂 Taky miluju upíry 😉 Jsou boožíí 🙂

  • Proste…ségričko v tomto 🙂
    U mňa tiež VŠETKO začalo Twilightom,zmenil môj život,však 15xprečínate,100xvidené
    Iné knihy ani nečítam,a klasiku ako Pýcha a Predsudok,Rómeo a Júlia,Odviate vetrom,to nie?