Soutěže

Svět nadpřirozena slaví 5. narozeniny – SOUTĚŽ

narozeninovasoutezoknihy5let

Ano, 30. dubna to bude už krásných 5 let, co bloguji o knihách. Abyste i vy měli radost, právě tento den rozdám tři knihy. Jakých se to týká?

Samozřejmě vám nemůžu říct přesné názvy knih, to by bylo moc jednoduché. Ale… Můžu Vám napovědět.

Knihy, které můžete vyhrát:

  • První kniha patří jednoznačně do žánru fantasy, pyšní se majestátními draky a je podepsaná autorem (je to přesně ta, co vás hned napadla)
  • Druhá kniha je městská fantasy, má brutálně nádhernou a bláznivou obálku a je často přirovnávána k Harrymu Potterovi
  • Třetí kniha je (překvapivě!) klasická hrdinská fantasy a dotýká se LGBT

A… pak tu máme bonusovou výhru. Jedná se o autogram (bookplate) jedné talentované autorky, které u nás v ČR vyšly desítky knih, mezi nimi i jedna úspěšná princeznovská série o jedné tyranské grandmère, přetlustém kocourovi Louiem a pochopitelně princezně, co žije v New Yorku a touží pracovat pro greenpeace. Tato část je otevřená i pro Slovensko.

Pravidla:

  • Soutěž trvá od 1. 4. do 29. 4. 2016 (po krátkém uvažování jsem se rozhodla, že by bylo pěkné výherce zveřejnit v den narozenin blogu, ale noťas i s programy mám na opravě, takže obrázek zůstává s původním neplatným datem)
  • Zúčastnit se můžete obou částí soutěže, ale pouze s jednou přezdívkou, vaše doručovací adresa musí být v ČR, nebo SR (SR jen druhá část soutěže)
  • Po skončení soutěže výhercům zasílám e-mail, pokud se mi neozvou do 48 hodin, losuji další
  • Pro účast v soutěži musíte potvrdit alespoň volný vstup do soutěže ve formulářích níže, kde jsou i nepovinné bonusové vstupy

Pokud mi budete chtít dát like na Facebooku, budu jen ráda (formuláře tuto možnost záměrně neobsahují, chci, aby mě sledovali jen ti, co opravdu chtějí)

Soutěž pro ČR:

a Rafflecopter giveaway

Soutěž pro ČR & SR

a Rafflecopter giveaway