Soutěže

Čtvrté blogové narozeniny – soutěž

4soutez4.jpg

Blog slaví čtvrté narozeniny, já stále čtu, píšu a vůbec dělám takové ty obvyklé věci, co platí na někoho, kdo má blogování rád, a tak mám důvod slavit. Samozřejmě, oslava nemůže být bez dárků, níže tedy najdete soutěž. Nebudu psát žádné statistiky, protože jsem prostě ráda, že mi něco tak dlouho vydrželo (i když ty čtyři roky utekly jako voda a hodně se při nich změnilo) a protože chci věnovat odstaveček něčemu jinému. A sice, svým restům, které jsem do těchto blogových narozenin plánovala spacifikovat.

V prvé řadě, minule vámi vyplňovaný „dotazník spokojenosti“ mi hodně pomohl udělat si obrázek, na čem bych měla zapracovat. Většina z vás chtěla recenze na filmy podle knižních předloh, to jsem na celé čáře projela, ale hodlám to napravit, protože filmů v poslední době přibývá a názory jsou živé. Obecně bych mohla přidat na aktivitě, to až moc dobře vím, ale Murphyho zákony jsou bohužel neúprosné. Jediné, co jsem víceméně dodržela a plánuji dodržet, je výčet měsíčních novinek, na které se těším. Pokud máte tedy nějaké nápady ohledně projektů, sem s nimi, blogy nejsou jen na recenze. U designových úprav to bylo víceméně OK, někdo chtěl pozměnit trochu barvy, což mi zatím přišlo zbytečné, jako zastánce starých věcí bych asi zatím neměnila, bylo vás vážně jen pár. Pár z vás volalo po lepší orientaci na blogu, na čemž usilovně pracuju (což zatím vidí jen mé oko, ale nelením), dál pak byly zmíněny malé nápisy u recenzí, což bych změnila moc ráda, ale s předvolbou velikosti to při testování nevypadalo moc dobře, proto jsem zůstala jen u odlišných barviček. Co plánuju změnit sama, je štítkování, přímá žádost o recenze na dané knihy (protože se častokrát stane, že recenzi na knihu u mě prostě nenajdete) a časem i změna obrázků v záhlaví, protože mi pár z vás psalo, že se začínají mírně okoukávat. A jak jsem již říkala, chtěla bych to tu i nějak uhladit, abyste nemuseli pořád viset na vyhledávači. 🙂 Znovu vás poprosím, jestli mi chcete udělat radost, řekněte si, co byste tu rádi viděli navíc. Ale abych už nezdržovala, přesuneme se rovnou k soutěži. 🙂

Podmínky:

  • Soutěž trvá od 30. 4. do 14. 5. 2015
  • Zúčastnit se můžete pouze jednou, a to s doručovací adresou v ČR
  • Výherce bude jeden – po skončení zasílám e-mail, pokud se mi neozve do 48 hodin, losuji další

O co se soutěží?

Hraje se o knihy Konec a smrt Amelie Anne, Gjorkové a jedno další knižní překvapení. 🙂

Nutno dodat, že letos mi můžete opět vyplnit dotazník spokojenosti jako minule, za což bych byla ráda úplně nejvíc, zejména za případné rady.

Formulář:

a Rafflecopter giveaway

Edit: První výherkyně neodpovídá, losuji další…podpis