Povídání o knihách

Vánoční čas – Tipy na Vánoční dárky

Hned na začátek: Pokud čekáte něco jiného než knihy, odejděte. 😀 Tak, to bychom měli…

Jako první věc… Samozřejmě kniha. A nebudu vám lhát, měli byste se porozhlédnout spíš po nějakém bestselleru, než zastrčené knížečce, protože přeci jen, jistota je jistota, že? Neřeknu vám konkrétní názvy, na internetu je tuna knih, na které jsou samé pozitivní recenze a vy jste na ně samozřejmě zvědaví. Orientovat se můžete třeba podle Databáze knih nebo Goodreads. Rovněž jsem na Luxoru zahlédla možnost pomoci s knižním dárkem pro vaše blízké.

Druhou věcí jsou pak doplňky. Pokud chcete obdarovat zarytého knihomola, určitě mrkněte na e-shop Knižního vesmíru a Martinus. Oba e-shopy mají spoustu bonusových dárků, které každého bibliofila zaujmou. Nutno poznamenat, že s nějakou drahou záložkou nebo tématickým hrníčkem vedle určitě nešlápnete.

Rovněž si nemohu pomoct a přidat i něco neknižního – The Sims, na kterém jsem stále více závislá. Je jedno jaké číslo, prostě ho musíte mít. 😀 Jedná se o simulátor života, takže to není žádná bezduchá hra, navíc u ní můžete strávit nekonečně mnoho hodin. Hm… Znám ještě něco neknižního? Ach, ano! Filmy podle knižní předlohy! S tím taky nikdo nešlápne vedle, navíc to může být i pro neknižní nadšence… A prosím, hlavně žádné měkké dárky! 😀

Rozhodně bych pak doporučila darovat nějakou ručně vyráběnou věc, kolikrát udělá větší radost než nový iPhone. 🙂podpis