Povídání o knihách

Knižní výzva na rok 2015

Rok se s rokem sešel a máme tu další knižní výzvu. Nutno poznamenat, že jsem tento článek chtěla sepsat až někdy koncem tohoto měsíce, jenže jelikož mi na maila a FB přišlo už asi 20 dotazů ohledně toho, kdy se už konečně bude moct do projektu zapisovat, jsem okolnostmi dotlačena k tomu, abych článek zveřejnila už dnes – jinak bych to už asi nervově nevydržela. 😀 Původně jsem chtěla znovu apelovat na to, abyste si ta pravidla, co tu teď napíšu dobře přečetli a neptali se dvakrát, ale jelikož to minule nepomohlo, kašlu na to a rovnou sekám hlavy (Ano, jak vidíte, už mám nervy v kýblu, tento rok byl nejhorší v mém životě). Ale tak alespoň jako dekoraci je sem dát můžu…


Cílem této výzvy je, vybrat si určité množství knih, které byste za rok 2015 chtěli přečíst. Pokud chcete, můžete si vybrat i konkrétní knihy – je to na vás. Pojmout ji samozřejmě můžete jen v tzv. volném tempu, kdy postupně přidáváte ikonky s cíli, které jste již dosáhli a nedávat si žádný konkrétní milník. Máte volné ruce.

Množství knih se může pohybovat od 10 do 120 knih.

Pokud svou výzvu splníte dříve, než jste předpokládali, můžete si počet knih navýšit. Pokud si naopak budete myslet, že to nestihnete, můžete si počet knih snížit.

Tento rok jsem se rozhodla vyprdnout se na linkovač, proto vás poprosím, abyste mi jednoduše napsali dolů do komentářů odkaz na svůj blog se kterým se účastníte, bude to jednodušší a především se tak můžete zapisovat a do aleluja – inlinkz totiž změnil podmínky a „free“ účty odteď nemohou mít linkovače otevřené déle než měsíc. Takže jistě chápete, že se mi nechce to každý měsíc kontrolovat.

Zúčastnit se můžete od teď do konce roku 2015.

Článek, kde budete mít určeno kolik knih chcete přečíst, byste měli zveřejnit 1. ledna 2015. Nic se ale nestane, když ho dáte na blog dříve, či později (proto se můžete účastnit až do konce příštího roku). V článku by měla být ikonka s počtem knih, které chcete přečíst. Byla bych ráda, kdybyste napsali, že výzvu pořádám já, ale nebudu se zlobit, když to v článku neuvedete. Jen výzvu nevydávejte za svou.

Jestli na tuto výzvu narážíte až v roce 2015, zúčastnit se určitě můžete. Knihy se počítají od začátku roku, ne od data, kdy zveřejníte článek s výzvou. Pokaždé tedy uvádějte i knihy, které jste přečetli dříve v roce 2015.


 

A teď když to máme v cajku… Ikonky! 🙂

PS: Vím, že to písmo je výškově cik, cak, ale já to chtěla dělat podle pocitu, ne podle pravítka. 😉

  
  
 
  

A samozřejmě bonusovky…

 

A kdo bude chtít, může si do menu dát i ikonku. 🙂


Nezapomeňte mi napsat do komentářů váš blog, na kterém zveřejníte výzvu, ať se můžu taky mrknout. 🙂

podpis