Povídání o knihách

Knižní výzva na rok 2014

knizni-vyzva

Přesně tak, další ročník knižní výzvy přichází! Nemůžu uvěřit, že už potřetí dělám tyto ikonky a že už bude co nevidět rok 2014… Tentokráte je výzva laděna do růžové, protože jak Annie trefně prohlásila, když datum obrátíme, dostaneme 14.02. – tedy svátek zamilovaných. Použila jsem tzv. vílí růžovou, kterou by měli snést snad i ti, co růžovou rádi nemají. A jen tak pro pořádek, v mém šatníku nenajdete nic růžového, takže ne, růžová se mi moc nelíbí. 😀

Opět si prohlédnu vaše blogy s tím, že se podívám co jste splnili a co ne… Opět přikládám pravidla + ještě bonus. Dvě ikonky – jedna aby ostatní věděli, že Knižní výzvu plníte a druhá, aby věděli, že jste ji splnili. 😉

Pravidla si opravdu přečtěte, řeší mnoho problémů. 😉

Cílem výzvy je, vybrat si určité množství knih, které chcete přečíst za rok 2014. Pokud chcete, můžete si vybrat i nkonkrétní knihy – je to na vás.

Množství knih se může pohybovat od 10 do 120 knih.

Pokud svou výzvu splníte dříve, než jste předpokládali, můžete si počet navýšit. Pokud si naopak budete myslet, že to nestihnete, můžete si počet knih snížit. V tomto ohledu máte naprosto volný prostor.

Pokud se zúčastníte, zapište se do linkovače, který je níže. Stačí kliknout na tlačítko Add your link a vypsat políčka URL, přezdívka a e-mail. – Ano, je to povinné. Ráda bych měla přehled o účastnících.

Zúčastnit se můžete od teď do konce roku 2014, poté se linkovač uzavře.

Článek, kde budete mít určeno kolik knih chcete přečíst byste měli uveřejnit 1. ledna 2014. Nic se ale nestane, když ho uveřejníte dříve, či později (proto se můžete účastnit až do konce příštího roku). V článku by měla být ikonka s počtem knih, které chcete přečíst. Byla bych ráda, kdybyste napsali, že výzvu pořádá Ells, ale nebudu se zlobit, když to v článku neuvedete. Jen výzvu nevydávejte za svou.

Ikonka výzvy:

knizni-vyzva-ikonka

Ikonky s počtem určených knih:

10

Bonusové ikonky:

Přeji hodně štěstí! 🙂

podpis