Povídání o knihách

Knižní výzva na rok 2013

knizni-vyzva-na-rok-2013

Ano, je to tady. Druhý ročník knižní výzvy u které jsem nepředpokládala, že bude mít tolik příznivců. A k tomu všemu mi opravdu přivodilo infarkt, když jsem viděla, že spousta lidí hupsla hned na 120 knih… Uvidíme, jestli svou výzvu splnili – co nevidět si prohlédnu blogy.  🙂 Možná, že pravidla už znáte z té minulé, ale já vám je ráda připomenu. 🙂 Mimochodem, opravdu si je všichni přečtěte, protože u minulé výzvy byla hromada dotazů a přitom si stačilo pořádně přečíst článek. Jsou to zároveň i rady.

Cílem výzvy je, vybrat si určité množství knih, které chcete přečíst za rok 2013. Pokud chcete, můžete si vybrat i nkonkrétní knihy – je to na vás.

Množství knih se může pohybovat od 10 do 120 knih.

Pokud svou výzvu splníte dříve, než jste předpokládali, můžete si počet navýšit. Pokud sinaopak budete myslet, že to nestihnete, můžete si počet knih snížit. V tomto ohledu máte naprosto volný prostor.

Pokud se zúčastníte, zapište se do linkovače, který je níže. Stačí kliknout na tlačítko Add your link a vypsat políčka URL, přezdívka a e-mail. – Ano, je to povinné. Ráda bych měla přehled o účastnících.

Zúčastnit se můžete od teď do konce příštího roku, poté se linkovač uzavře.

Článek, kde budete mít určeno kolik knih chcete přečíst byste měli uveřejnit 1. ledna 2013. Nic se ale nestane, když ho uveřejníte dříve, či později. V článku by měla být ikonka s počtem knih, které chcete přečíst. Byla bych ráda, kdybyste napsali, že výzvu pořádá Ells, ale nebudu se zlobit, když to v článku neuvedete. Jen výzvu nevydávejte za svou.

Ikonka výzvy:

knizni-vyzva-na-rok-2013-ikonka

Ikonky s počtem určených knih:

10

20

30

40

50

60

70

80

90

100

110

120