Co se jinam nevešlo

Ells – Čtenářka s prvními dojmy

Normálně bych nejspíš zveřejnila status na Facebooku a dál se na to vykvákla, ale… Měním název blogu, to asi není každodenní činnost, která by po 7 letech blogování měla projít bez povšimnutí. Jo. Taky ten design, na který teď koukáte.

Jak se to stalo

Věc se má tak, že rok od roku se se Světem nadpřirozena ztotožňuji míň a míň. Přemýšlela jsem nad kudrnkou v knize, Classical Readerem, i dalšími blbostmi a vyšla mi z toho Čtenářka s prvními dojmy. Ells budu samozřejmě pořád, ale co se týče přízviska, narážka na První dojmy, tedy Pýchu a předsudek, mi bude říkat pane.

Proč je to bílý?

Po bílém designu už toužím přibližně 2-3 roky, vždy z toho z nějakého důvodu sešlo, a to hlavně protože mi výsledek vždy připadal nudný. Nechci mít v záhlaví prostý font, proto součástí čekání je moje kreslířské veledílo (he, he, budeme předstírat, jako že jsem to právě nenapsala), které by mělo s budoucím zapamatováním blogu pomoci.

Změny, změny, změny! Pokud je všechny nevyprokrastinujeme

Součástí nového pořádku budiž menu, které nebudí hrůzu, nová kolonka „moje posedlosti“, která vás tu bude vždy strašit a připomínat to, na co zrovna myslím a také zrušený seznam recenzí. Vážně, podporovat rovnocennost mých dřívějších článků se současnými… Není to dobré a už nikdy nechci žádný svůj text starší dvou let vidět. NIKDY.

Hlavně, že jsi tak blbá, že si knížky seřadíš podle žánrů, kde některé kategorie pamatují Rakousko-Uhersko, že ano. Geniální, Věrko.

G-E-N-I-Á-L-N-Í.

Btw. To řazení si můžete vysortovat úplně nahoře v liště, mělo by tam být něco jako „Řazení podle…“ – nebo taky ne, pokud něco nefachá. Ale fachat by teda mělo, patlala jsem se s tím 5 dnů.

Resty

Změny bych ráda udělala i ve svém rozvrhu, takže nějaký rozumný počet článků k recenzím by se šikl. Nebo jakékoliv recenze, které mi tu meškají už několik měsíců. Ale znám se, když si teď nebudu nic slibovat, pravděpodobně to předčí i původně plánovaný slib. Takže… Hm, doufejme, že všechno bude fachat!