Soutěže

Narozeninová soutěž

soutez2017-narozeniny

Jak jste již mohli na FB zpozorovat, blog slaví své šesté narozeniny. Nejprve ze všeho, letošní narozeninový dotazník bude dobrovolný, pokud máte zájem mi anonymně něco vytknout, pochválit mě, zanechat mi zprávu, nebo cokoliv, můžete tak učinit zde, všechny odpovědi si přečtu. A, jasně, soutěž, k té se hned dostanu.

Mám zde pro vás víc než desítku knih. Má to ale háček. Buď mi v dotazníku potvrdíte jen první vstup (a třeba nějaké další z nepovinných vstupů, které jsem dodala) a získáte tak šanci získat jednu náhodnou knihu z těch, co jsem vám přichystala, nebo zkusíte hádat podle mých rádoby básnických vodítek a kromě toho, že získáte vstupy navíc, dostanete i možnost si z uhodnutých knih vybrat. A ano, když se vám uhodnutá kniha nebude líbit, stejně ji do soutěžního dotazníku zapište, získáte alespoň vstup navíc – knihu, kterou chcete vyplňujete v samostatné kolonce.

Když knihy neuhádnete, nic se neděje, prostě vám vstup smažu. Což mi připomíná, buďte čestní. V minulé soutěži jsem musela vyřadit tři výherce jen proto, že si kradli falešné vstupy.

Podmínky soutěže:

  • Soutěžit můžete pouze jednou, stejné IP adresy nemilosrdně vyřazuji
  • Účastnit se můžete pouze s českou doručovací adresou
  • Pokud budete mezi výherci (ještě uvidím, kolik z vás vylosuju), musíte mi do 48 hodin odpovědět, takže si zkontrolujte, že do dotazníku zadáváte správný mail, abych pak nemusela losovat někoho dalšího
  • Soutěž trvá od 1. května 2017 do 31. května 2017
  • Až na jednu výjimku, která bude v dotazníku uvedená, mi stačí napsat názvy knih

To, že můj blog stále někdo čte, je pro mě obrovská pocta, a pokud možná pociťujete nedostatek nadšení z toho, jak dlouho knižně žiju, je to protože vás tím nechci písmenkově zatěžovat. Píšu ráda a doufám, že ráda psát budu i v dalších letech, každého čtenáře si obrovsky cením a už jen proto, s kolika báječnými lidmi jsem měla možnost za dobu existence blogu komunikovat, jsem šťastná. A teď už sakra ten dotazník. 😀

a Rafflecopter giveaway