Povídání o knihách

Knižní výzva 2017

Nečekala bych, že sama sebe v něčem předběhnu, protože tento rok mám zpoždění úplně ve všem, ale je to tak, článek vydávám o den dříve, než vloni. 😀 Namátkově jsem projela vaše výzvy a nikoho s pokořeným číslem 240 jsem nenašla (pokud se mýlím, opravte mě v komentářích, příští rok byste dostali ikonky na 360 knih). Než sjedete dolů k ikonkám, tak jedno velké prohlášení.

Knižní výzva už není pouze pro blogery

Nově jsem založila skupinu pro naši věc FB skupinu a pokud tedy nemáte blog a přesto se chcete zúčastnit, přesně tam byste měli zamířit. Bližší pravidla naleznete přímo ve skupině, níže naleznete pravidla pro blogery a ikonky.

Chci do skupiny

P.S. Pokud jste blogeři, můžete se klidně přidat taky.


Cílem této výzvy je vybrat si určité množství knih, které byste za rok 2017 chtěli přečíst. Pokud chcete, můžete si vybrat i konkrétní knihy – je to na vás. Pojmout ji klidně můžete jen v tzv. volném tempu, kdy postupně přidáváte ikonky s cíli, které jste již dosáhli a nedávat si žádný konkrétní milník. Máte volné ruce.

Množství knih se může pohybovat od 10 do 240 knih.

Pokud svou výzvu splníte dříve, než jste předpokládali, můžete si počet knih navýšit. Pokud si naopak budete myslet, že nestíháte, můžete počet snížit.

Do komentářů mi napište odkaz na blog, se kterým se účastníte.

Článek s výzvou byste měli zveřejnit 1. ledna 2017. Nic se ale nestane, když tak učiníte předčasně, nebo se z nějakého důvodu opozdíte (proto se můžete účastnit až do konce příštího roku). V článku by měla být ikonka s počtem knih, které chcete přečíst. Pokud si dáváte volný režim, stačí úvodní obrázek a větička, že se účastníte. Byla bych ráda, kdybyste napsali, že výzvu pořádám já, ale nebudu se zlobit, když to v článku neuvedete. Jen výzvu nevydávejte za svou.

Zúčastnit se můžete od teď do konce roku 2017.

Jestli na tuto výzvu narážíte v roce 2017, zúčastnit se určitě můžete. Knihy se počítají od začátku roku, ne od data, kdy zveřejníte článek s výzvou. Pokaždé tedy uvádějte i knihy, které jste v tomto roce přečetli dříve.


 

 


A bonusové ikonky…