Povídání o knihách

Vánoce plné pohádek – přípravy na stříbrnou neděli

vfvsv

Zítra je stříbrná neděle, to znamená další autoři, se kterými byste se měli seznámit, než mrknete na jejich odpovědi. 🙂 Tentokrát jsou to všechno ženské autorky.

Alessandra Torre

Alessandra Torre je známá svými erotickými thrillery, nejprve jí u nás vyšla Dívka z 6E, pak Černé lži. Ale nenchte se mýlit, na kontě má mnohem více knih.

Více se o autorce dočtete na jejích stránkách alessandratorre.com

Jasinda Wilder

Jasindě Wilder u nás vychází série Falling a Alfa. Jedná se především o čtivo pro ženy, většina jejích knih ale stále zůstává nepřeložená.

Více se o autorce dočtete na jejích stránkách jasindawilder.com

Fiona Paul

Fiona Paul má na svědomí sérii Temné vody. Ta se odehrává v renesančních Benátkách a mimo jiné obsahuje spoustu tajemství, jemnou romanci a pořádnou dávku nebezpečí.

Více se o autorce dočtete na jejích stránkách fionapaulbooks.blogspot.cz

Jeanne Ryan

Jeanne Ryan u nás v ČR bohužel zatím nic nevyšlo. Znát ji ale můžete díky nedávno promítanému filmu Nerve. V jí originále vyšla jak knižní předloha, tak i jedna další samostatná kniha pod názvem Charisma.

Více se o autorce dočtete na jejích stránkách jeanneryan.com

Gwen Hayes

Gwen Hayes nejspíš neznáte, přesto už u nás něco přeloženého má. U nás sérii Dnem i nocí v originále bezpočet dalších knih.

Více se o autorce dočtete na jejích stránkách gwenhayes.com

Jennifer E. Smith

Jennifer E. Smith byste mohli poznat podle té knížky se supr čupr dlouhým názvem. „Statistická pravděpodobnost lásky na první pohled„, myslím, že se vážně jedná o jednu s nejdelším titulem v mé knihovně, každopádně se jedná o skvělou romanťárnu.

Více se o autorce dočtete na jejích stránkách jenniferesmith.com

Jenny Downham

Jenny Downham z vás vyždíme každou slzu, a to hlavně knížkou Ještě než umřu (ano, to je to zfilmovaná!), dále také Ty proti mně.