Category Giveaways

Blog Tour aneb zpověď autorů + SOUTĚŽ

blogtour2017

Pořadatelky Melinda, Ellen a Ivcca.

V předchozích dnech jste mohli zaznamenat články k novému Blog Tour, dnes vám jeden přináším i já. Byť je jich pouze sedm, věřím, že si rádi počtete. A když ne… No, pořád tady pro vás mám tu soutěž o podepsané knihy a záložky, že ano? A to i od autorů, kteří se zde v článku buď pro nedostatek času, nebo pro obtíže s otázkou neobjevili. Otázka, na kterou bych já sama v jejich pozici nechtěla odpovídat (já vím, jsem ďábel) zněla následovně:

Na jakou otázku byste chtěli odpovědět, ale nikdo se vás na ni nezeptá?

Takže asi tak. A fenomenální odpovědi? Ty můžete najít níže. A formuláře k soutěži taky. A linkovač, že jo, abyste mohli mrknout i na další blogy.

Celý článek

Narozeninová soutěž

soutez2017-narozeniny

Jak jste již mohli na FB zpozorovat, blog slaví své šesté narozeniny. Nejprve ze všeho, letošní narozeninový dotazník bude dobrovolný, pokud máte zájem mi anonymně něco vytknout, pochválit mě, zanechat mi zprávu, nebo cokoliv, můžete tak učinit zde, všechny odpovědi si přečtu. A, jasně, soutěž, k té se hned dostanu.

Mám zde pro vás víc než desítku knih. Má to ale háček. Buď mi v dotazníku potvrdíte jen první vstup (a třeba nějaké další z nepovinných vstupů, které jsem dodala) a získáte tak šanci získat jednu náhodnou knihu z těch, co jsem vám přichystala, nebo zkusíte hádat podle mých rádoby básnických vodítek a kromě toho, že získáte vstupy navíc, dostanete i možnost si z uhodnutých knih vybrat. A ano, když se vám uhodnutá kniha nebude líbit, stejně ji do soutěžního dotazníku zapište, získáte alespoň vstup navíc – knihu, kterou chcete vyplňujete v samostatné kolonce.

Celý článek

Páté narozeniny jsou tady!

Dnes je to přesně na den 5 let, co jsem si založila tento blog. Vím, že soutěž měla trvat ještě celý dnešek, ale při uvědomění, že je to nesmysl (den po narozeninách se narozeniny prostě neslaví), jsem soutěž zkrátila o jeden den. Ušetřím vás statistik (i když Svět nadpřirozena nedávno pokořil 200 000 návštěv, čehož si obrovsky cením), dokonce i toho, co na blogu hodlám měnit (vaše odpovědi v dotazníku mi vnukly nejeden nápad) a prostě a zkrátka vám sem napíšu výherce soutěže (nikoliv výhry, ty výherci omrknou po rozbalení). 🙂

V knižní části se na nový přírůstek do knihovničky mohou těšit:

Zuzka Halámková

Kate Kaderková

Deniska Nová

A na podpis záhadné autorky (tady jsem mimochodem strašně happy, že se to dostane k člověku, co fakt její knihy čte) se může těšit:

Denisa Falešníková

Holky ještě dnes můžou očekávat e-mail a vy další nesmutněte, další soutěže budou následovat. 🙂

Celý článek

Svět nadpřirozena slaví 5. narozeniny – SOUTĚŽ

narozeninovasoutezoknihy5let

Ano, 30. dubna to bude už krásných 5 let, co bloguji o knihách. Abyste i vy měli radost, právě tento den rozdám tři knihy. Jakých se to týká?

Celý článek

Soutěž o Prázdné místo

prazdne-misto

Slíbila jsem vám Prázdné místo, tak tady ho máte! 🙂 (Vím, že jsem ji měla spustit už před pár dny, ale znáte to, školy není nikdy dost)

Pravidla:

  • Soutěž trvá od 13. 1. do 27. 1. 2016
  • Zúčastnit se můžete pouze jednou, a to s doručovací adresou v ČR
  • Po skončení soutěže výhercům zasílám e-mail, pokud se mi neozvou do 48 hodin, losuji další
  • Pro to, abyste se mohli zúčastnit mi do komentářů napište váš e-mail a proč byste chtěli Prázdné místo vyhrát.

Knihu vyhrála Barbora Klejchová! Gratuluji! 🙂

Albatros media a. s.

Celý článek