Category Giveaways

Narozeninová soutěž

soutez2017-narozeniny

Jak jste již mohli na FB zpozorovat, blog slaví své šesté narozeniny. Nejprve ze všeho, letošní narozeninový dotazník bude dobrovolný, pokud máte zájem mi anonymně něco vytknout, pochválit mě, zanechat mi zprávu, nebo cokoliv, můžete tak učinit zde, všechny odpovědi si přečtu. A, jasně, soutěž, k té se hned dostanu.

Mám zde pro vás víc než desítku knih. Má to ale háček. Buď mi v dotazníku potvrdíte jen první vstup (a třeba nějaké další z nepovinných vstupů, které jsem dodala) a získáte tak šanci získat jednu náhodnou knihu z těch, co jsem vám přichystala, nebo zkusíte hádat podle mých rádoby básnických vodítek a kromě toho, že získáte vstupy navíc, dostanete i možnost si z uhodnutých knih vybrat. A ano, když se vám uhodnutá kniha nebude líbit, stejně ji do soutěžního dotazníku zapište, získáte alespoň vstup navíc – knihu, kterou chcete vyplňujete v samostatné kolonce.

Celý článek

Páté narozeniny jsou tady!

Dnes je to přesně na den 5 let, co jsem si založila tento blog. Vím, že soutěž měla trvat ještě celý dnešek, ale při uvědomění, že je to nesmysl (den po narozeninách se narozeniny prostě neslaví), jsem soutěž zkrátila o jeden den. Ušetřím vás statistik (i když Svět nadpřirozena nedávno pokořil 200 000 návštěv, čehož si obrovsky cením), dokonce i toho, co na blogu hodlám měnit (vaše odpovědi v dotazníku mi vnukly nejeden nápad) a prostě a zkrátka vám sem napíšu výherce soutěže (nikoliv výhry, ty výherci omrknou po rozbalení). 🙂

V knižní části se na nový přírůstek do knihovničky mohou těšit:

Zuzka Halámková

Kate Kaderková

Deniska Nová

A na podpis záhadné autorky (tady jsem mimochodem strašně happy, že se to dostane k člověku, co fakt její knihy čte) se může těšit:

Denisa Falešníková

Holky ještě dnes můžou očekávat e-mail a vy další nesmutněte, další soutěže budou následovat. 🙂

Celý článek

Svět nadpřirozena slaví 5. narozeniny – SOUTĚŽ

narozeninovasoutezoknihy5let

Ano, 30. dubna to bude už krásných 5 let, co bloguji o knihách. Abyste i vy měli radost, právě tento den rozdám tři knihy. Jakých se to týká?

Celý článek

Soutěž o Prázdné místo

prazdne-misto

Slíbila jsem vám Prázdné místo, tak tady ho máte! 🙂 (Vím, že jsem ji měla spustit už před pár dny, ale znáte to, školy není nikdy dost)

Pravidla:

  • Soutěž trvá od 13. 1. do 27. 1. 2016
  • Zúčastnit se můžete pouze jednou, a to s doručovací adresou v ČR
  • Po skončení soutěže výhercům zasílám e-mail, pokud se mi neozvou do 48 hodin, losuji další
  • Pro to, abyste se mohli zúčastnit mi do komentářů napište váš e-mail a proč byste chtěli Prázdné místo vyhrát.

Knihu vyhrála Barbora Klejchová! Gratuluji! 🙂

Albatros media a. s.

Celý článek

Soutěž o knihy J. K. Rowling

jkrowling

Říjen s Harrym Potterem už skončil, přesto vás určitě potěší, že na závěrečnou soutěž jsem nezapomněla. Máme tu jen pár pravidel a prozatím dvě výhry. Jedná se o Volání kukačky a Hedvábníka, výherci budou dva, protože věřím, že někteří mají jednu a nemají druhou, takhle si můžete vybrat, která se vám hodí víc. Hned po skončení této soutěže spustím soutěž i o Prázdné místo, takže se máte na co těšit.

Pravidla:

  • Soutěž trvá od 23. 12. 2015 do 6. 1. 2016
  • Zúčastnit se můžete pouze jednou, a to s doručovací adresou v ČR
  • Po skončení soutěže výhercům zasílám e-mail, pokud se mi neozvou do 48 hodin, losuji další
  • Pro to, abyste se mohli zúčastnit mi do komentářů napište váš e-mail, jestli chcete Volání kukačky, nebo Hedvábníka a proč byste danou knihu chtěli vyhrát

Za poskytnutí knih do soutěže děkuji Albatros media a. s.

Volání kukačky vyhrála Kate a Hedvábníka Terka Horáková! Holkám gratuluji a vy ostatní nezoufejte, ještě dnes (7. 1.) spouštím soutěž o Prázdné místo. 🙂

 

Celý článek